Siyah Zeytin Gibisi Yok

Siyah Zeytin Gibisi Yok

Siyah Zeytin denildiğinde akla ilk gelen Marmara bölgesinin en çok  bilinen ağaçlarından olan Gemlik Trilya Siyah zeytin dir.Gemlik Trilya olarak bilinen Siyah Zeytin salamura yapımına en uygun olan zeytindir.Dayanıklılık bakımından’da dünyanın herhangi bir yerinde yetişen başka zeytinlerle kıyaslanamayacak kadar dayanıklı ve ülkemize özgü bir değerdir.Siyah Zeytinlerin en büyük özelliklerinden biri de koyu siyah olması ve doğal olarak ağacından siyah renkte toplanmasıdır.Bunun için Gemlik trilya Siyah Zeytin doğal siyahtır ve hiçbir renklendirici ve katkı maddesi içermemektedir.Sözünü ettiğimiz siyah zeytinler katkı maddesiz ve doğal yöntemlerle işlenilmektedir.Her Siyah Zeytin gemlik trilya siyah zeytin değildir.

 

Severek ürettiğimiz ve satışa sunduğumuz tüm zeytinlerimizin tamamı  elle ve özenle  toplanmış doğal yollarla % 100 natural bir işlemle yemeğe uygun hale getirilmiştir.Zeytinlerin natural hale gelmesi için 1 yıl gibi bir zaman geçmektedir. Bu zaman zarfında tüm bakımları itina ile yapılmaktadır.Zeytinlerimizin en belirgin diğer bir özelli ise çekirdeğinin etinden kolayca sıyrılabilir olmasıdır.Gemlik Trilya Siyah Zeytin en büyük özelliklerinden bir tanesi budur.Çekirdeğinden kolayca sıyrılmayan siyah zeytinler sözünü ettiğimiz siyah zeytinden tamamen farklıdır.Yine söz konusu siyah zeytinlerin en büyük özelliklerinden bir tanesi kabuğunun ince oluşu ve bol etli oluşudur. İster en büyük boy olan jumbo tabir ettiğimiz zeytinden tüketin ister en küçük boy olan zeytinden tüketin tüm zeytinler bol etli ince kabuklu ve çekirdeklerinden kolayca sıyrılarak size farklı bir kahvaltı zevki sunmaktadır.

 

Siyah Zeytin tuz oranları özenle takip edilmektedir.Tüm siyah zeytinlerimiz her damağa ve her zevke uygun olarak hazırlanmaktadır.Tuzundan dolayı zeytin tüketemeyen bir çok müşterimiz zeytinlerimiz sayesinde yeniden siyah zeytin tüketmeye başladıklarını söylemektedirler.Satışını yatığımız zeytinlerimizi tüketirken ağzınızda ne bir acılık nede bir burukluk bırakmaz. Tamemen doğal yollarla tatlandırılıp siz değerli dostlarımızın kahvaltı sofralarına özenle sunulmaktadır. Gelin sizde bu enfes tadı deneyin ve kahvaltı zevkinizin ne denli değiştiğini tecrübe ederek öğrenin. Kısacası tüm ürünlerimiz lezzet garantilidir. Beğenmediğiniz tüm ürünleri koşulsuz şartsız geri iade edebilir ve paranızı geri alabilrisiniz .

Author Info

Coşar Zeytincilik

No Comments

Comments are closed.