ONLİNE ZEYTİN

ONLİNE ZEYTİN

Online zeytin satışı yapan firmamız Türk Siyah Zeytininin tüm dünyada gerek kalite gerekse lezzet bakımından en iyi zeytin olarak kabul edildiği bilincinde olup bu doğrultuda üretimlerini gerçekleştirmektedir.4 dönüm kapalı alana sahip ve yıllık 1600 ton zeytin üretimi yapan firmamız ağırlıklı olarak internet üzerinden online zeytin ve yurtdışı zeytin satışları yapmaktadır.Siyah Zeytinimizin bu kadar çok tercih edilmesine  sebeb ise zeytinimizin sağlam ve kaliteli bir bünyeye sahip oluşu ve raf ömrünün uzun oluşudur.
Online zeytin satışı yapan firmamız çekirdeğinden kolayca sıyrılabilen bol etli ve küçük çekirdekli bir zeytin türü olan Gemlik Trilya Siyah zeytininin üretim ve satışını yapmaktadır. Online zeytin olarak dilerseniz sanal mağazalarımızdan dilerseniz websitemizden kolayca siparişlerinizi oluşturabilirsiniz. Ayrıca websitemizdeki telefonlardan bize ulaşabilir direk sipariş de verebilirsiniz. Online zeytin satışı yapan firmamızın kapısı tüm müşterilerimize sonuna kadar açktır.
Firmamız ISO 9001 ve ISO 22000 Kalite belgelerine sahiptir.Online zeytin satışı yapan firmamız kaliteden ve müşteri memnuniyetinden asla ödün vermeden yoluna devam etmektedir. Online zeytin satışı yapan firmamız şuana kadar Dubai,İngiltere,Almanya ve Ukraynaya gerçekleştirmiş olduğu satışlarında tüm bu ülkelerden olumlu geri dönüşler almış ve almaya da devam etmektedir.Online zeytin satışı ile Türkiye içinde ulaşılmamış nokta bırakmamış ve kaliteli zeytin konusunda oldukça tercih edilen bir üne sahip olmuştur.
Online zeytin sipariş edebileceğiniz başlıca mağazalarımız aşağıda sıralanmıştır.

https://cosarzeytincilik.sahibinden.com/

http://www.n11.com/magaza/cosarzeytincilik

http://dukkanlar.gittigidiyor.com/Cosar_Zeytin/

 

Üretim ve satış ofislerimizde sizleri ağırlamaktan mutluluk duyacağımıza emin olabilirsiniz

Author Info

Coşar Zeytincilik

No Comments

Comments are closed.