ÇALIŞMA SİSTEMİMİZ

ÇALIŞMA SİSTEMİMİZ

İnsan sağlığına azami derecede önem gösteren firmamız  COŞAR ZEYTİNCİLİK LTD.ŞTİ. 1 yıl gibi uzun bir zaman zarfında tamamen natural ve doğal olarak fermente edilen ürünlerimizi siz değerli müşterilerimize Sanal Mağazalarımız aracılığıyla  kredi kartı ve ücretsiz kargo seçeneği ile satışını yapmaktadır.

Yıllık 2000 Ton Gemlik Trilya cinsi Siyah Zeytin ürettimi yapan firmamız gerek Sanal mağazalarımızdan parekente ve gerekse iç ve dış piyasaya toptan siyah zeytin satışı gerçekleştirmektedir.Özel Sağlık Kuruluşları Hastaneler Oteller ve Kahvaltı Salonları tarafından özellikle tercih edilen ürünlerimizin tuz oranları oldukça düşüktür.Üretimini yapmış olduğumuz Gemlik Trilya cinsi Siyah Zeytinlerimiz kendi ağaçlarımızdan olup  bakımları ve hasatları yine kendi ekiplerimiz tarafından özenle yapılmaktadır.

Ayrıca firmamız Siyah Zeytin ve Yeşil Zeytin üretim hususunda azami dikkat ve hassasiyetle 1 yıllık fermentayon sürecinin başından sonuna kadar yine kendi deneyimli ekibi ile bizzat ilgilenmektedir.Ürünlerimizi özenle ürettiğimizi her aşamada her koşulda ürünlerimize ağaçtan sofraya kadar geçen her süreçte azami hassasiyet gösterdiğimizi özellikle belirtmek isteriz.

Siyah Zeytin de genellikle en çok şikayet edilen bir husus zeytinlerdeki tuzluluktur.Firmamız daha az tuzlu Siyah Zeytin üretme konusunda iddialıdır.Ürünlerimiz fermente aşamasında her hafta olmak üzere tuz kontrolu düzenli şekilde yapılmakta ve bu 1 yıllık doğal fermente işlemi sonuna kadar periyodik olarak devam etmektedir.

Firmamız Coşar Zeytin San Ltd Şti olarak Siyah Zeytin de tüm dünyanın kabulu olan lezzet ve kalite bakımından diğer Siyah Zeytin cinslerinden daha çok tercih edilen Gemlik Trilya Cinsi Siyah Zeytinleri üretmektedir.Gemlik Trilya cinsi Siyah Zeytinler hem ince kabuklu hem küçük çekirdekli hemde bol etli olması ile bilinmektedir.Eti çekirdeğinden kolayca sıyrılabilen özelliği ile dünya çapında özellikle tercih edilmekte ve istenmektedir.

Gerek yurtiçi gerekse yurt dışı tüm parekente ve toptan siyah zeytin satışlarımız müşteri memnuniyeti odaklı olmaktadır.Memnun Müşteri anlayışı tüm çalışanlarımızda hakimdir.Coşar Zeytincilik olarak her yıl bir önceki yıla göre daha çok bilgi ve beceriye dayalı üretim yapakta ve siz değerli müşterilerimize daha kaliteli ürünler sunabilmek amacıyla bu konuda tecrübeli ekibimiz ile çalışmaktayız.

COŞAR ZEYTİNCİLİK LTD.ŞTİ

Author Info

Coşar Zeytincilik

No Comments

Comments are closed.